| catalin542000 a întrebat:

Salut. O întrebare simpla, ce ați alege între Logitech g29 sau Thrustmaster T300 RS GT (cel cu trei pedale)?

Motivul, avantaje și dezavantaje la ambele volane.
Eventual dacă știți un volan mai bun, puteți sa îmi faceți și o recomandare. Un volan mai bun pana în bugetul de 1800lei (maxim, sa nu depășească bugetul).

Schimbator am deja, am un Thrustmaster TH8S (noul schimbător lansat)

1 răspuns:
| Zartbitter a răspuns:

Eu ți-aș recomanda să mergi cu ce ai, că produsele astea funcționează cel mai bine împreună. Eu am G29 însă toate echipamentele mele sunt Logitech și toate companiile încearcă să te țină în ecosistemul lor deci dacă-ți place TM, rămâi cu ei că sigur o să-ți fie mai bine decât să le combini, iar diferențele dintre ecosisteme nu sunt atât de semnificative în experiența mea încât să te îngrijorezi de ele.