| c0drutz12 a întrebat:

Salut, pe cel care mi-a vandut PC-ul de la evo computers, l-am rugat sa-mi faca rost de o placa video. Mi-a facut rost de una ca modelul acesta http://www.emag.ro/......-TDH-512MB la 80 lei, si am comandat-o. V-as ruga sa-mi spuneti daca e buna si de ce (m-am convins eu deja) si cam ce jocuri mai deosebite merg pe un P4 HT 3ghz, 1.5 ghz ram, placa video de mai sus si 120gb HDD. Mersi-FUNDA!

1 răspuns:
| Vanillaboy a răspuns:

Incearca cam toate jocurile care ai iesit in perioada 2004-2007