| FhDkGTB a întrebat:

Salut,pe cine sa aleg ca main pe top? Garen sau Volibear? care e mai bun in late game? care din ei e mai bun in momentul asta după voi?

3 răspunsuri:
| ShparmY a răspuns:

Eu cred ca main top ar merge Garen.Dar incearca si alti campioni cum ar fi...Zac,Gnar si altii

| FhDkGTB explică:

I-am încercat,Gnar de exemplu din cate am vazut nu e chiar tank, in forma mini e ca Teemo, Zac e mai bun in jungle, am incercat mulți, dar dintre toti Voli si Garen imi plac cel mai mult.

| ShparmY a răspuns (pentru FhDkGTB):

Atunci foloseste-l pe Garen.