| alex291 a întrebat:

Pe Top Eleven pot sa trimit cadou embleme si tricouri oficiale, Real Madrid? Am cumparat un tricou Real Madrid la oferta si nu-l pot da cadou.

3 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Asta nu se poate da cadou poti trimite cadou pachete de moral, de conditie fizica, si pachete din alea rosii care ajuta la accidentari si un punct de antrenament.

| alex291 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Aici te contrazic! Se poate trimite embleme si tricouri cumparate sau facute de tine(tot cu tokeni), insa nu stiu daca se pot trimite cadou embleme si tricouri al echipelor oficiale, cum ar fi Real Madrid.

| alex291 explică:

Stie cineva?