| Coarna_Mihai_1990 a întrebat:

Pentru cei care joaca LoL. Vreau sa fac o echipa ranked. cu care as vrea sa ajung cat de sus se poate. Nu sunt intr-o divizie mare. dar o sa vedeti ca ma pricep sa ma joc. Am 14 ani, poate sa vina oricine are skype si crede ca se descurca cat de cat. Add LoL DestroRO. Numele o sa-l alegem noi toti cand o sa ne strangem minim 5 big grin

5 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

Salut. Am vreo 3 campioni (fulgerica, ala cu arcul si unu cu urs), vreo level 6 si n-am mai jucat de vreo 5 luni. Daca nu gasesti pe altcineva da mesaj

| Coarna_Mihai_1990 explică (pentru nurckye):

Baga si joaca ( e frumos ) si creste trebuie sa ai 30 ca sa intri in echipa ranked tongue

| nurckye a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Pe dota sunt mult mai bun. am toti campionii happy

| Krystyan_Krystyan_1984 a răspuns:

Joc lol am skype krystyan282

| Carlos_Carlos_1992 a răspuns:

Cauta-ma pe lol (carool) si vb acolo am lvl 30, stiu sa joc si ma descurc bine.