| Kgula a întrebat:

Salut,
Pentru cei care joaca metin2, am gasit astazi un bug la interfata de cumparare monede dragon. Asa ca am platit 2, 61 euro si am primit 160 de monede in loc de 15.
Am vrut sa va anunt si pe voi sa profitati cat aveti ocazia (pana la urmatorul update)
Ca sa intrati in posesia celor 160 de md trebuie sa fiti intrat pe cont si sa trimiteti mesaj la 7443 cu textul game f3xtfa.
Cei care ati dat lasati un mesaj :X (cum o sa va cheltuiti cele 160md ) Succes!

1 răspuns:
| Morys93 a răspuns:

Nu faceti ce zice fraierica asta aici va pune sa trimiteti sms si el va primi monezile eu am dat un simplu avertisment daca vreti dati da el primeste monezilewinking