| CipiXz a întrebat:

Salut pentru cei ce stiu sa lucreze cu un server de metin...cum pot afla parola unui player de pe serverul meu? in navicat imi apare parola gen *faf358c9akr7jf3a9kf3j ...cum fac sa imi apara adevarata parola big grin

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

O decriptezi.

| CipiXz explică (pentru KodrutZ):

Cum straight face?

| CipiXz explică (pentru KodrutZ):

Cum sa o decriptez?

| KodrutZ a răspuns (pentru CipiXz):

Daca pui o astfel de intrebare, atunci mai bine stai catinel.

| CipiXz explică (pentru KodrutZ):

Am cautat decripter online..am gasit dar cand bag parola scrie '' bad format'' d'aia intreb...

| KodrutZ a răspuns (pentru CipiXz):

Pai daca nu stii cum a fost criptata parola aia... poate fi Blowfish, MD5, SHA256, SHA512, etc.