| Stefan_Chelariu_1996 a întrebat:

Pentru cine cunoaste la laptop-uri, acesta are dvd-writer? http://www.emag.ro/laptop-lenovo-b590-cu-procesor-intel- 174-pentium-174-2020m-2-40ghz-4gb-500gb-Intel-174-hd-gra phics-freedos-black-59-370473/pd/DPT61BBBM/ Vreau sa il cumpar si nu stiu daca are dvd-writer

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Da' sa citesti nu stii? "Unitate optica

Modelul cu DVD reader/writer va lasa sa va bucurati de filmele dvs. preferate sau sa incarcati programele software vechi cu usurinta."
Jeez... voi o sa aveti nevoie sa va duca careva mincarea la gura pina la 20 de ani.