| goofyk a întrebat:

Salut,poate cineva de aici stie mai bine programarea in coduri HTML decit mine si poate sa imi spuna cum pot face un cod in care cind sa intri pe site sa iti deschida automat inca o pagina, adica o noua pagina de browser sau (Popup) sau o simpla pagina.
Ajutati-ma! Scriet-ti codul in comment!
Dau funda!

2 răspunsuri:
| alexuL97 a răspuns:

Buna, am avut de facut si eu ceva asemanator, si am gasit pe internet un program numit Microsoft Expression Web, are iconita un patratel alb si parca un sapre mic verde inauntru, acolo o sa lucrezi ca si in word big grin asa am lucrat si eu cand mi-a trebuit, sper ca te-am ajutat si baftawinking

| goofyk explică:

Mie imi trebuie cod HTML nu Microsoft sau design WEB!