| emanu23 a întrebat:

Buna TPU cine ma poate ajuta cu un code html source pentru site? sau sa imi spuna cum adaug un forum pe o pagina website ce html code sau cevA? cine stie va primi funda! Mutlumesc

3 răspunsuri:
| artur99 a răspuns:

Mai da tu stii cei ala un forum? Pentru a creea un forum trebuie sa stii css, php, si sa ai o baza de date. E greu... Nui asa simplu. Prima data se trimite postarea in baza de date folosind php, iar apoi va trebui sa fie afisata baza de date intro pagina.

| artur99 a răspuns:

Daca vrei sa faci forum poti folosi un site automatizat si gratuit... Tu scrii doar articolele.
De aici: http://www.forumgratuit.ro/

| emanu23 explică:

Bine ca nu stiu ce e ala forum E forum ce e greu de inteles acolo poti posta poti deshide teme poti sa pui intrebari ....etc