| anonim_4396 a întrebat:

Salut poate sa i-mi spuna si mie cineva ce reprezinta, ce inseamna patratelu verde din lista prietenilor conectati la Facebook ( in coltul avatarului prietenilor ).

Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Iti indica faptul ca el in momentul acela este online.

Funda!

| anonim_4396 explică (pentru strengaritzza):

Si daca e online da nu ai apare patratelul verde din colt ce inseamna?

| strengaritzza a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca e verde in inseamna online. Iar daca e gri e offline. Nu se afla pe facebook.

| alllexia a răspuns:

Iti arata ca acea persoana este pe facebook adica online... :*! Sper ca ti*am fost de ajutor big grin.
Funda! big grin