| 99NYC a întrebat:

Pe Facebook imi arata la unii cum ca ar fi conectati de pe "Mobile" sau "Web". La unii imi arata de exemplu : 17min - Mobile, ceea ce inseamna ca in urma cu 17 minute s-au deconectat de pe fb; dar ce inseamna atunci cand imi arata doar semnul de mobil? ...nu arata nimic, nu scrie cu verde "Mobile" cum ca ar fi activi, pur si simplu doar semnul de la mobil.

Răspuns Câştigător
| Areea995 a răspuns:

Inseamna ca s-au deconectat de mai multe ore de pe fb de pe telefon. Nu stiu exact de cate, oricum mai mult de 6.