| anonim_4396 a întrebat:

Pot juca Metro 2033, Metro Last Light,Hitman Absolution, Fifa 13, Call of Duty Mw3, Call Of Duty Black Ops 2, Call of Duty Ghosts ...Si inca o intrebare cerintele de sistem de la Cod Ghosts sunt confirmate sau doar presupuse. Sistemul Meu tonguerocessor:Intel Pentinum Dual Core T4400 2.20 ghz, DIrectx11, Placa Video : Intel(R)4 Serries Express Chipset Family, 2gb, hdd : 250 gb Nu conteaza daca merge pe maxime sau pe low...

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Metro 2033/last light nu iti va merge, fifa 13 s-ar putea sa mearga pe low, mw3 iti va merge sigur pe low macar, black ops 2....nici sa nu te gandesti, nu iti va merge, call of duty ghosts......sigur nu va merge

| anonim_4396 explică (pentru bogdan324):

Mersi,dar de Hitman Absolution?

| bogdan324 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu iti va merge deloc bine

| anonim_4396 explică (pentru bogdan324):

Ghost Recon Future Solider va merge macar pe low?

| bogdan324 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu

| anonim_4396 explică (pentru bogdan324):

Ok omule ai funda!

11 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

Metro 2033 - poate
last light - nu, clar nu
hitman - low
mw3 - low
bo2- nu
ghost - nu, clar nu

Frate schimba si tu placa video

| anonim_4396 explică (pentru nurckye):

Este laptoop nu pot o are integrata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi site-ulasta. Alegi un joc din lista si iti spune daca merge sau nu: http://www.systemrequirementslab.com/cyri

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu programul ala si ma enrveaza nene am pus intrebarea asta de 4 ori pana acuma si nimic crying

| LoveNarutoAnime a răspuns:

1. Hai sa vedem, poti?
2. Frate, nimeni nu-ti va lua intrebarea in serios cu atatea aparate!

| anonim_4396 explică (pentru LoveNarutoAnime):

Aparate? rolling on the floor) sunt jocuri nu mai comenta daca nu sti japonezule cu Naruto tau