| DariusZamcu a întrebat:

Salut prieten abia mi-am facut cont si vreau sa va intreb : Cum sa filmez direct de pe calculator fara telefon pe un joc? scuzati-ma nu stiu cum sa

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Poti incerca cu fraps, camstudio sau dxtory.

| DariusZamcu explică (pentru Zangetsu):

Scuze frate dar ce sunt toate alea? Trebuie sa le descarc sau cum?

| Zangetsu a răspuns (pentru DariusZamcu):

Da, scrii pe google download fraps, etc. Cred ca numai camstudio gasesti gratis, dar gasesti si fraps gratis daca stii cum sa cauti.

| DariusZamcu explică (pentru Zangetsu):

Scuze ca tot deranjez, am laptop HP si vreau sa stiu daca afecteaza ceva acele programe la laptop. Inca odata scuze ca tot spun atatea dar as vrea sa ma asigur happy.