| stef112 a întrebat:

Salut prieteni! Am si eu o problema cu metin2ro! deci intru in joc stau cam 2 minute si dupa ma scoate si imi spune detect macro checkcode 1100 sau asa si ma omoara nu stiu ce sa mai fac am re instalat sters tot... nu am hack si nu stiu ce are.

1 răspuns:
| neroDMC a răspuns:

Schimba hacksheeld ca si eu aveam aceeasi problema dar chiar si asa o sati mai iasa dim cand in cand cam la o ora depinde cat de des treci prin portale.
uite un link pentru hacksheeldhttp://fisierulmeu.ro/......s-rar.html sper sa iti mearga.