| XxDulcikaKrisyxX a întrebat:

Salut prieteni!
Eu am un telefon HUAWEI G510 sh asta am deschis un pic sa vevrific bateria telefonului si din greseala am scos cardul de memorie cand l-am bagata la mi s-a sters jocul meu pou + antivirusul sh nu stiu ce sa ii mai fac am incercat sa il instalez si nu merge nu imi apare in meniu aplicatia va rooog spuneti-mi cum sa ma joc iar pe pou va roooogg eram la lv 18 ultima ora spuneti-mi ce trebuie sa fac primul care imi raspunde corect primeste vot castigator grabiti-va va roooogggg! Va multumesc! P.S jos imi in stanga imi apare mod sigur (Scuzati-ma daca am gresit categoria)

1 răspuns:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Aveai Pou instalat pe card? Ar trebui să îl bagi în Pc să vezi dacă îți citește card-ul dacă nu, ar trebui să îl formatezi, click dreapta formatare.
Dacă vrei să joci Pou și pe PC încearcă să descarci emulatorul pentru Android BlueStacks.