| KnyRPG a întrebat:

Salut, probabil stiti ca pe epic games gta 5 ul este gratis, la mine a ajuns pana la 77GB si fix in momentul ala curentul s-a oprit pentru cateva secunde, problema este ca instalarea a luat-o de la 0 cum pot sa-l readuc la 77GB?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Nu o poate continua la 77 pentru ca fisierul original e corupt.

| aXy99 a răspuns:

N-ai ce face. Mai asteapta cateva zile pana cand va creste bandwidth-ul. Incearca sa il downloadezi dimineata.