| EliXirR a întrebat:

Salut, problema e la MicroVolts. Am facut cont pe site si atunci cand intru in joc, scriu idiul si pass-ul, dau login si zice ca e invalid. Si nici email de comfirmare n-am primit. De ce se intampla asta?

2 răspunsuri:
| Peazip a răspuns:

Pai s-ar putea ca problema sa fie la emailul tau daca nu ai primit comfirmare. Fa-ti alt ID si vezi daca merge.(eu unu l-am jucat si eu dar am primit emailul de comfirmare).

| EliXirR explică (pentru Peazip):

Pai nu cred ca e asta. Am incercat cu 2 id-uri dar degeaba. Ma poti ajuta tu te rog? uite id-ul meu : best24_mitza. e de mess. multumesc!