| angelo400 a întrebat:

Eu ma cand intru pe TPU nu pot scrie raspunsuri. Stiu ce o sa spuneti multi : ca nu m-am logat dar eu bag email si pass si dau login intru pe profil dar cand vreau sa scriu raspunsuri imi spune sa ma sa intru pe cont si chiar daca ma bag din nou email si pass tot nu merge sa scriu raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Alexaaandraaa a răspuns:

Intri în contul tău la "Editare profil" și vei vedea următorul text: "Nu ai adresa de email confirmată. Click aici să îți confirmi adresa". Apasă pe cuvântul "aici". Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| angelo400 explică (pentru Alexaaandraaa):

Mersi mult ca m-ai ajutat

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru a răspunde la întrebări fără probleme trebuie să îți confirmi adresa de mail. Intri în contul tău la "Editare profil" și vei vedea următorul text: "Nu ai adresa de email confirmată. Click aici să îți confirmi adresa". Apasă pe cuvântul "aici" (oranj)! Pe adresa cu care te-ai înregistrat vei primi un mesaj cu un link pentru a o confirma (ar fi bine să verifici și în "Spam". Însă atenție, uneori mail-ul nu ajunge imediat, ci trebuie să aștepți câteva ore sau zile). Apeși pe link-ul respectiv și adresa este confirmată. Există însă posibilitatea ca adresa ta de mail să nu fie una corectă și să nu primești mesajul de confirmare.
În acest caz ar fi bine să îți schimbi adresa de mail cu una funcțională și pe care să te poți loga. Poți face acest lucru direct din contul tău la secțiunea "Editare date logare", unde poți adăuga noua ta adresa de mail.
Succes.

| onasis1961 a răspuns:

Bifează căsuţa cu tine-mă logat pentru 7 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca, contul tau este nou si la 30 de zile vei putea scrie raspunsuri

| RainboyDash a răspuns:

Daca contul tau e nou atunci pana faci o luna ( cred) de la logare un admin trebuie sa iti valideze raspunsurile.

| melinda114 a răspuns:

Pai nu ai adresa de e-mail confirmata pentru asta cand vrei sa raspunzi la o intrebare mai jos zice acelasi lucru si zice clic aici dai clic si o zica ca e-mailul de confirmare a fost trimis si intri pe e-mailul cu care ti-ai facut contul dai pe el si de acolo o sa vezi ca trebuie sa faci...
mi-s-a intamplat si mie sper ca te-am ajutat