| Danyfill a întrebat:

Salut, puteți sa ma ajutați și pe mine? Vreau sa-i cumpar un simulator fratelui meu mai mic pentru xbox 360, are unul care al folosește la Ps4 dar nu merge și la xbox. Puteți sa imi recomandați ceva? Va multumes

2 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Nu trebuie sa cumperi un simulator de xbox 360, poti sa descarci Xenia Emu. Uite aici o lista cu jocurile pe care le suporta: https://github.com/......ity/issues

Dar nu inteleg ce zici prin "simulator care il folosesete pentru PS4". Nu exista emulator pentru PS4/One/Switch.

| Danyfill explică (pentru TrustMeIKnow):

Prin simulator ma refer la volan cu pedale la ps 4 folosesc Logitech g29 Dar nu-l pot conecta la xbox
Pe xbox am forta horizon și mai joc cu prieteni