| IAliveInHell a întrebat:

Salut puteti sa-mi recomandati cateva jocuri, pentru un pc mai praf: Procesor -Intel core 2 Duo E6550 2.33GhZ
Memorie Ram - 4GB
Hard - 250Gb
Placa video fleasca - Asus GT520 SILENT 1GB ddr3.
Jocuri survival, fps, sau ceva cu storyline interesant? funda.

5 răspunsuri:
| Ryuunosuke a răspuns:

Păi, nu e chiar foarte praff, am întâlnit şi pc-uri mai praffe de atât, dar dacă ar fi să îţi recomand nişte jocuri ar fi:
Minecraft
Battlefield 4(Din păcate ocupă 30gb pe hard, dar poţi să îi faci loc)
Call of Duty 4: Modern Warfare ( Este un joc vechi, totuşi nu cere specificaţi, însă nu ştiu dacă va merge cu procesorul de îl ai tu dar poţi încerca)
Mass Effect 3
Assasin cred 2, 3
Batman Arkan City
The sims 4
sniper elite 1, 2
Robocraft(Recomand cu plăcere este un joc foarte frumos plus că este free pe steam)
Dayz
H1Z1
Lead 4 Dead 2 sau 1
State of Decay
Funda?hee hee

| KodrutZ a răspuns (pentru Ryuunosuke):

Prostii, iti bati joc de om!
My picks:
War Thunder, Tribes: Ascend, S.T.A.L.K.E.R. si-ajunge.

| IAliveInHell explică (pentru KodrutZ):

Oricum stiam ca nu merg aproape niciunu.dar sa stii ca merg si altele mai bune ca alea.

| KodrutZ a răspuns (pentru IAliveInHell):

Ei, nu ziceam ca nu ar merge, calculatorul e inca destul de capabil, chiar daca nu o sa iti mearga toate la maxim... ma refeream fie la faptul ca ti-a recomandat chestii care sint mult prea mult pentru el (BF4 de exemplu), fie porcarii ordinare gen L4D, Robocraft sau State of Decay.

| IAliveInHell explică (pentru KodrutZ):

Stiu.