| anonim_4396 a întrebat:

Salut, recent mi-am luat un controller (pentru PC) un Hama urage.
Am reusit sa ma joc numai pe fifa... skyrim, gta 5 si rocket league nu au mers. Mi-am am un gamepad de la xbox si merg totate jocurile. e normal sa faca asa? Stiu ca nu am ales varianta cea mai sofisticata. deoarece nu am mai avut un controller... ar trebui sa il returnez am garantie la el

2 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

De obicei trebuie să configurezi keybindurile pentru a funcţiona controllerul.

| Catalinintrebare a răspuns (pentru Userrr):

Instaleaza setarile la controller si baga controlerul inainte sa intri in joc si du-te in joc setari controale si configureazal pe controller