| MariuS88c a întrebat:

Rog sa raspunda doar persoanele care au habar:)) poze de genul acesta

https://www.artstation.com/ayyasap

Daca apar pe Youtube videoclipul risca sa fie sters pe motiv de continut sexual? Ma refer la pozele fara mature content de aici:) Am citit ca daca apar sani sau fese acoperite sau nu, este continut sexual. In schimb sunt niste desene nu persoane reala si cineva imi spunea ca nu se aplica pentru desene aceeasi chestie:) dar totusi n-as crede:)

Dau funda:)

(Nu am stiut ce categorie sa aleg)

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu se elimina videoclipul (stiu eu). Exista restrictii de varsta la care, minorii nu pot vedea videoclipul respectiv, si am vazut si jocuri in care se facea sex (gameplay), si organele erau cenzurate si tot nu a fost eliminat videoul. Jocul se numea Viking's Daughter. Cauta si tu daca nu ma crezi happy.

| MariuS88c explică (pentru Celcestietot):

Si daca nu se activeaza restrictia de varsta?

| Celcestietot a răspuns (pentru MariuS88c):

Eu știu că este automată. Când aveam contul setat la vârsta sub 18 ani nu mergea să mă uit la conținut "sexual" iar acum că îl am, mă pot uita (am peste 18).