| Gomi a întrebat:

Salut s-a deschis un nou servar de metin cu evoluti noi si jmechere event ox, pvp\pvm gm prietenosi si foarte generosi. Va rugam sa ne ajutati la popularea acestui sv de metin. Pentru detalii intrat pe situl de mai jos.

Site: http://univers.mt2.ro/

Multumesc pentru timpul acordat!

3 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Momentan nu merge PC(adica merge da se blocheza se fac full ramii)
As putea sa aduc max 10 playeri.
Cautati moderatori...membri staff?

| Gomi explică (pentru TizZu15):

Momentam stam prost cu situatie financiara nu ma mai avut bani de host daca ati fi amabil sa platiti cu cat puteti am fi recunoscatori

| Gomi explică:

Lasati-mi un raspuns care intrati sau cand intrat pe metin Numele meu este WeeD contactati-ma pentru ajutor