| NLuciF a întrebat:

Saptamana viitoare o sa-mi cumpar o unitate noua si eu as vrea sa o cumpar pe asta : https://www.flanco.ro/......e-dos.html

Imi va rula GTA 5 low sau medium?
FIFA 16 imi va rula? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Eu unul nu as da atatia bani pe unitatea aia pentru ca nu isi merita pretul.

De exemplu daca maresti putin bugetul ai pe piese o configuratie mult mai buna.

http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1500083/

i5 4460 + gtx960 + 8 gb ram care iti duce orice joc aparut fara probleme doar sa maresti bugetul cu ~300 lei.

| Alin_Gabriel_1996 a răspuns (pentru Intruder19):

Cum poti sa spui asa ceva are 16 gb ram si 3 tera cum poti sa spui ca nusi merita pretu...

| Intruder19 a răspuns (pentru Alin_Gabriel_1996):

Pentru ca 16 GB si 3 Tb nu e asa importanta ca procesorul si placa video un gaming. Placa video de pe sistemul asta e slaba si nu o sa duca nici un joc pe detalii medii pe rezolutie full hd pe cand gtx960 face fata cu brio in orice joc.