| qwerty2332 a întrebat:

Se pot afla site-urile accesate de un utilizator al retelei proprii de internet prin intermediul routerului sau a altor programe?
Stiu ca pot afla cine este conectat la router, dar un istoric al accesarilor pot vedea?

2 răspunsuri:
| Styleboss a răspuns:

Exista modul incognito pentru ce ai tu nevoie rolling on the floor big grin :*

| qwerty2332 explică (pentru Styleboss):

Nu faceam aluzie la site-urile pentru adulti, amice. Dar denot ca te pricepi, din moment ce te repezi sa raspunzi intrebarii mele.