| GolopențaAdrian a întrebat:

Spuneti-mi jocuri gen GTA si sa fie foarte faine si sa fie cat mai multe si sa mearga pe urmatorul pc Placa video Intel HD Graphics de 1549 MB, Procesor Intel Celeron 1007U de 1, 5 Ghz, 4 GB Ram?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu017 a răspuns:

GTA 5, Max Payne 3, The Forest, Mafia 3, H1Z1, DayZ, NFS Underground, Minecraft, Boogeyman 3.0, Fish Feed And Grow( recomand varianta BETA, dar si ALPHA e buna), FIFA 2016, PES 2016, The SIMS 4, Who's Your Daddy?, Scrap Mechanic, Outlast, Nightmare House 2, Half Life 2/3/4, Counter Strike - Global Offensive(CS-GO).
Numai jocuri cool.
FUNDA?

| GolopențaAdrian explică (pentru Laurentiu017):

Da dar si merg toate

| GolopențaAdrian explică (pentru Laurentiu017):

Merg toate la mine pe pc?

| Laurentiu017 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Nu stiu daca ti-ar merge GTA 5, dar celelalte...cred ca da.

9 răspunsuri:
| Aurel334 a răspuns:

Pai nu ai nu pc foarte bun, dar ti-ar putea merge gta 5 dar cu putine fps si cu mult lag in schimb gta 4, gta san andreas gta 3 dau vai city ti-ar merge fara probleme.
PS: Ti-as recomanda sa joci SAMP(Gta san andres mutiplayer)
Bafta

| GolopențaAdrian explică (pentru Aurel334):

NU cred ca GTA 4 mi-ar merge

| GolopențaAdrian explică (pentru Aurel334):

SI de unde sa iau Gta 4?

| Dorineljrr a răspuns:

Sall

| Dorineljrr a răspuns:

Sall paid GTA sa samp NFS sllr snipe elite

| GolopențaAdrian explică (pentru Dorineljrr):

Zile mai corect sa inteleg