| GolopențaAdrian a întrebat:

Ce emulator de android mi-ar merge foarte bine? Am placa video Intel HD Graphics de 1549 mb, procesor Intel Celeron 1007U de 1, 5 ghz, 4 Gb ram

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat Bluestcks pe Toshiba Satellite cu Intel Pentium de 2, 20 si placa video de 1050 MB.iti spun sincer, procesorul mi-a stat la maxim si se infierbanta numai jucand copilul jocul ala cu Hill Climb racing.

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

Mi-am bagat Droid4x si merge bine emulatorul si jocul care l-ai scris

| anonim_4396 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Cand te joci, da pe ecran mic si apoi dai click dreapta pe bara de jos si task manager. Vezi cat este procesorul. Daca este sub 75 e bun dar peste 75-80 procesorul este cam solicitat.