| Darkus22 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri la care se fac gameplay-uri acum. Dar nu Batman Arckham City. Dau funda. Uitati canalul meu de pe you tube http://www.youtube.com/user/ThelmoVideoGames. nu am asa multe video-uri. o sa mai fac.in fiecare zi apare cate un gameplay. dar azi imi trebuie si mie niste jocuri noi ca nu mai stiu.Si va rog subscribe pe channel.

1 răspuns:
| MadMoan a răspuns:

GTA 4, Gta 5 (daca a aparut), Need For Speed World (sau ori ce nfs), Prototayp(cv de genu la nume), Assassin`s Creed ||, Assassin's Creed revelations, nu prea mai stiu... ori cum plss fundita!