| alexRE a întrebat:

Salutare tuturor. De astazi lansez un canal de gaming, voi posta gameplay-uri HD la 60 FPS cu comentariu. Cine este interesat ma poate vizita la: https://www.youtube.com/channel/UCdRR7FIPvDzOOWgMc0XEp_Q

Daca va place ce fac, un subscribe + share m-ar ajuta enorm.
In fiecare zii voi posta cate un nou episod. Daca aveti sugestii de jocuri nu ezitati sa imi spuneti la sectiunea de comentarii.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| stefanvladvlad a răspuns:

Daca imi dai funda...
iti dau like la fiecare clip

3 răspunsuri:
| pEpsY007 a răspuns:

Daca te abonezi si tu la canalul meu de youtube ma abonez si eu la al tau :))) acesta e linkul meu:
Http://subs.triorbit.com/p.php?user=by game4life. Dupa ce treci numele canalului tau in casuta aia si te abonezi la cele 5 canale(inclusiv al meu) da mai departe linkul si astfel vei avea si tu mai multi subscriberi.

| stefanvladvlad a răspuns (pentru pEpsY007):

Eu m-am abonat...
tu nu esti obligat sa o faci happy
iti dau like la fiecare video...
si comentez la fiecare...
eu sunt incepator in youtube...

| pEpsY007 a răspuns (pentru stefanvladvlad):

Si eu sunt incepator pe Youtube.Da-mi linku tau sa ma abonez si eu la canalul tauhappyBafta si sper sa faci videclipuri de calitate