| LordZerr0 a întrebat:

Salut stie careva unde pot sa gasesc si eu un silent aim sau un wall pentru cs carbon v1.1?

Răspuns Câştigător
| xVLDx a răspuns:

Deci cum sa incep.

Cs Carbon v1.1 este exact ca Cs 1.8 doar cu skin-urile schimbate. Chestia cu skinurile e foarte usor de facut, am facut si eu un cs al meu. Deci in concluzie, daca pe Cs 1.8 NU MERG CODURI, nici pe Carbon 1.1 sau 1.2 nu vor merge. Fundoi?

App: daca vr cauta cs 1.6 normal si pe ala merg coduri. Deci/// FUNDOI? big grin