| alyalynutz a întrebat:

Stie cineva daca exista Hack de coins sau alt ceva pentru clash of clans? Si daca exista un link bun va rog. Si unu pentru subway surfer, la asta chiar nu am gasit, cine nu stie sa nu raspunda.

6 răspunsuri:
| RadXx a răspuns:

Pentru Subway poti incerca asta:http://fileshare.to/......ocked.html
are toate versiunile...pentru mod de bani dai click pe modded apk v(1) sau v(2) la o versiune dorita.
Clash of clans:
http://mhktricks.net/clash-of-clans/
nu sunt chiar atat de sigur ca o sa mearga pentru clash of clans dar incearca totusi, si urmeaza instructiunile doar, dai download unde scrie "Clash of Clans 6.407.2 MOD by mhktricks.net.zip (50 MB) / Mirror"

| RadXx a răspuns:

Daca vrei sa iti mearga mod-urile NU INSTALA ACTUALIZARILE, asta va reseta mod-ul

| George3313 a răspuns:

Lucky Patcher poti sa o iei fara probleme de pe net si te uiti la un tutorial cum se foloseste apoi intri in joc si te duci unde se cumpara cu bani reali coinuri sau ce vrei dai sa cumperi si iti spune ceva acolo de la Lucky Patcher si dai ok. Sper ca Ai inteles. FUNDA?

| Anca_Anca_1984 a răspuns (pentru George3313):

Nu merge cu lucky patcher am incercat.

| vasilica100 a răspuns:

Da se numeste acmarket si este o apk hack foarte buna sunt foarte multe jocuri cu hack si una din el este clash of clans nelimitat coins ce spui incerca

| Anca_Anca_1984 a răspuns (pentru vasilica100):

Nu merge, am incercat