| Nica_George_2000 a întrebat:

Salut stie cineva de ce am luat CoolDown 21 de ore pe cs:go? Am castigat 2 din 2 competitive dar cand s-a terminat al doilea am iesit eu din el fara sa mai astept sa ma scoata cs;-ul din competitive.

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Daca este cont nou si inca nu ai rank, sistemul functioneaza asa: Castigi 2 competitive si iti da ban. Dupa ce expira banul, castigi alte 2 si dupa iar iti da ban. Si tot asa pana la 10 competitive pana iti apare rank-ul. Dar cand o sa ai 8 competitive castigate, mai castigi inca 2 si dupa atunci scapi de banul asta. Asa functioneaza la toate conturile deci nu-ti face griji. Oricum o data ce s-a terminat meciul gen sa arate,, Terrorists/ Counter Terrorists win the round, poti sa iesi fara probleme ( asta in caz ca e ultima runda bineinteles laughing). Bafta!

1 răspuns:
| Kreefy a răspuns:

Probabil ai iesit cu cateva secunde inainte de a se termina meciul, pana te-a scos din meci probabil s-a terminat, si nu a mai aparut butonul de reconect, si ai primit suspend...
Incearca pe viitor sa astepti pana cand se termina meciul, nu cred ca moare nimeni daca mai astepti cateva secunde in plus.