| Daniel9988 a întrebat:

Se poate face o reclamatie pentru interdictie la CS GO competitive pe 7 zile? Am primit cooldown-ul asta deoarece sunt incepator si nu prea joc bine.Iar aia au votat sa ma scoata, si m-au scos.Nu era prima oara.

2 răspunsuri:
| Cristi9227 a răspuns:

Nu se poate intampla nimic. Am dat si eu de o gramada de troller care imi dadeau kick fara sa fac nimic. Poti incerca un sa faci o petitie la valve prin intermediul steam. Iar daca ai jucat slab, acele persoane probabil au crezut ca trolezi iar de aceea ai primit kick.

| Daniel9988 explică (pentru Cristi9227):

Le-am spus ca sunt nou.Niste rusi manca-i-ar mama omida...