| IulianFlorentin a întrebat:

Stie cineva de ce in jocuri si in videoclipuri imi apare o dunga rosie de sus pana jos? Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Se poate sa iti fie spart ecanul, incearca sa il schimbi, daca folosesti laptop sau telefon o sa fie mai greu, daca ai desktop atunci inceaarca alt monitor, daca problema persista se poate sa fie de la placa video.

| IulianFlorentin explică (pentru denisTiky):

Man, treaba e ca nu in toate jocurile in videoclipuri imi apare dunga rosie, doar la cateva. si cred ca poate sa fie ceva de la driver ul placii, desi l-am schimbat tot la fel este