| paty10 a întrebat:

Stie cineva un joc pe PC asemanator cu beatle bears royale de pe android? big grin

3 răspunsuri:
| TheSuprem13 a răspuns:

Salut! Poti juca acest joc direct pe PC folosind un emulator de Android pentru PC. Eu iti recomand BlueStack : http://adf.ly/H4WBN Jocurile le descarci in format.apk (la fel ca pe smarphone) Succes!

| paty10 explică (pentru TheSuprem13):

Ok mersi.

| paty10 explică (pentru TheSuprem13):

Mai am o intrebare...Lam instalat si cand vreau sa il descarc imi scrie ca no internet conection... cum sa ma conectez? big grin