| adyadutzu a întrebat:

Stiti ca pe servere zice Killing spree, rampage, instapublle etc.Cum sa fac sa zica asta si la boti? Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Iti faci un server, instalezi pluginul PODBOT, grija ca serverul sa ruleze amxmodx, si sa te joci doar tu pe el, dupa care scrii in consola, amx_statscfgmenu, si selectezi suntele off/on

6 răspunsuri:
| adyadutzu explică:

Dadaad

| adyadutzu explică:

Va rog ziceti-mi!

| adyadutzu explică (pentru Jorah):

Fac serverul la new game sau server cum se face pe net?

| Jorah a răspuns:

Servere ca pe net, dar nu il hostezi! HOST = Ca serverul sa fie mereu online pentru o suma de bani, il faci liber ( te ajut eu daca vrei sa-l faci), iti pun pluginul PODBOT = "program" de boti. Si poti sa mi zici ce vrei sa-ti pun pe server, mai orice.

Eu iti fac GRATIS, dar tu il tii cand poti la PC, nu o sa fie mereu online.

| adyadutzu explică (pentru Jorah):

Da vreau pluginul podbot ma ajuti?

| Jorah a răspuns (pentru adyadutzu):

Iti explic pe messenger, da-mi ID daca ai.