| CosminTheWin a întrebat:

Salut, stiti cumva (pe facebook)cum sterg acolo unde scrie artisti/muzica filme preferate muzica preferate televiziuni preferate etc, daca am pus ceva gresit cum fac sa il sterg? Cel mai complet raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Georgyana98 a răspuns:

Buna...am tot cautat si eu cum sa sterg dar pana la urma am gasit nu este greu deloc happy
dai click pe ce vrei sa stergi si dai delete de pe tastaura si se sterge happy la mine merge sper sa mearga si la tine :X
sper ca te-am ajutat happy