| AndreiP98 a întrebat:

Pe facebook, cum sterg ceva de la muzica/jocuri/filme preferate?

Răspuns Câştigător
| Schokolade a răspuns:

De fapt acum m-am prins ca daca dai click pe ce vrei sa stergi si apesi pe delete (de la tastatura) se sterge :d

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe profilul tau ->click pe ''Informatii''->Arta si distractie ->click pe ->''editeaza'' ->aici stergi linkurile de la muzica,carti, filme, jocuri ->click pe ''Salveaza modificarile''.
Bafta!

| Schokolade a răspuns:

Mergi la informatii - editeaza - la muzica sau ce vrei sa stergi - apoi alegi alt cantaret preferat sau mai multi scrind numele acolo in casuta! numai asa se pot sterge! bafta

| Ynferno a răspuns:

Da la editare profil! plizz funda

| TEODORAsweet a răspuns:

Odata puse pe Facebook nu le mai poti sterge.
Si eu am pus o piesa si nu am mai putut sa o sterg.
Funda?