| CosminCSM00 a întrebat:

La facebook te intreaba ce sportivi preferati ai, ce muzica iti place filme carti preferate. Cum sterg de ex o melodie pe care am pus-o eu la muzica?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe profilul tau facebook ->click pe Editeaza Profilul ->click pe Arta si distractie (in stanga)->aici modifici ce vrei tu si in dreptul fiecarei ferestre (muzica,filme, carti, tv.)ai un buton pe care daca te duci cu mouse-ul pe el iti apare PUBLICA -> acum click pe ''Salveaza modificarile''.
Bafta!

| CosminCSM00 explică:

Eu vreau sa sterg o melodie din casuta aia pe care am pus-o, nu sa o public