| UnNumeScurt a întrebat:

Stiti un program bun de creat video-uri, sau de editat video-uri, care sa aiba efecte bune? Adica nu tocmai cine stie ce efecte... Vreau sa fac un video cu scris si poze, si sa fie efecte faine la schimbarea dintre scris si poze. Intelegeti voi ce vreau sa zic, sa apara asa fain, nu sa fie un simplu video editat in paint.

Răspuns Câştigător
| BIoody a răspuns:

In ordine:
windows movie maker
power point
camtasia studio!
Sony vegas
Adobe Premiere Pro CC

| UnNumeScurt explică (pentru BIoody):

Imi poti da te rog un link pentru download de la primele doua? Banuiesc ca sunt free. Am ws 7 64 bit daca e necesar. Oricum daau funda, mersii mult.

| BIoody a răspuns (pentru UnNumeScurt):

Lasa tu alea sunt vechi, foloseste camtasia e cel mai bun.
Uite link download full cracked:
https://goo.gl/Nhj7Up
Bfata. nu uita de funda big grin