| DoomBoom a întrebat:

Vreau un program de facut video'uri din poze, ceva gen slide.ly.
Nu vreau windows movie maker ca am mai folosit. Vreau ceva nou si sa aiba efecte diferite, nu ca si cele de la movie maker.
Am vazut de curand un video pe youtube si fata s-a filmat in 4 video'uri diferite si nu stiu cum a facut sa apare toate deodata pe ecran, dar se porneau pe rand. Acum incepea unul, iar dupa altul, fiecare cand trebuia si a iesit un video super fain! Dar am uitat cum se numeste! Va rog daca stiti ceva program misto de facut video din poze ( sa pot folosi si scris si video+poze), da'ti un link de download! Mersiiii!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picasa. Poti face clipuri cu poze, alegi cums a se deschida poza, pui o melodie.Dpa ce o salvezi, ii poti scrie si ceva pe parcursul cat se deruleaza, cu texte de diferite marimi si culori.

http://download.chip.eu/ro/Picasa-3.8.0.117.41_112379.html

| Kumiko19 a răspuns:

Picasa...sau Sony vegas