| JokeruROGaming a întrebat:

Salut, stiti vreun server de metin2 gen ForgottenWorld2? (sa trebuiasca sa farmezi daca vr sa ai item, sa nu fie iteme +9 in sop. stiti voi pvm - hard)

4 răspunsuri:
| aladeieri a răspuns:

Sal, iti dau eu un metin2 tare unde este permis Swichbotul, da un ochi aici http://youtu.be/YA6x7uHNFAc ai jos in descriere site de la metin si link de download pentru Swichbot bafta!

| JokeruROGaming explică (pentru aladeieri):

Pare interesant revin cu edit.

| Krush a răspuns:

Metin2NB (Metin2NewBattle)

| JokeruROGaming explică (pentru Krush):

Pe NB se spargeau conturi usor, si mie un char de 93 mi-a fost spart.