| pakpak a întrebat:

Salut, sunt destul de nou in cs(counter strike ) si am ceva intrebari...
1.Cum aflu ce rank am adica killuri. etc
2.Cum pun simbolu ala... desen ala cum il imprim(sper ca intelegeti. cu tasta t nu?)
3.Cum ajung in top 15?, ce trebuie sa am? sa omor cat mai multi sa am multe killuri?
4.cum as putea progresa in acest joc...

Răspuns Câştigător
| StaRPoP a răspuns:

1.Ca sa iti afli rankul apeshi "y" fara ghilimele si scrii dupa ce ai apasat "/rank" fara ghilimele...
2.Te duci in setari si dai la ultima chestie la setari si iti alegi acolo.
3.Trebuie sa ai kiluri multe si sa nu fi omorat de multe ori.
4.Cum ai putea progresa eu as zice sa te joci incepand cu booti dupa cu cei mai prosti asa dupa cu aia mai buni si dupa cu aia mai profesionisti.Si trebuie sa te antrenezi la awp la tinta. FundaVOT?