| 1Me9 a întrebat:

Salut guys.Iar eu, cu intrebari de incepator pe CS:GO...
Deci credeti-ma ca m-am saturat sa pic cu toti pruncii de maxim 10 ani care injura in rusa/de toti noobii care nu stiu sa schimbe armele, sa dezamorseze bombe/planteze, si de aia care vin cate 2-3 si mna, trebuie sa iti dea kick, chiar daca esti bun si poti influenta meciul.
So, am 3 victorii si 6 lose in acele 10 meciuri competitive de plasament. Well done guys, dar nu asta e dilema mea.Stiu ca dupa astea, iei si tu primul rank, pentru ca n-a. Daca fac maxim 8 lose ( specific ca am peste 12 defuse si cateva planting bombs, killuri destul de multe, gen mai mereu loc 4/3/2, si evident 10 wins, ce rank as putea lua?
Stiu ca sistemul Elo e destul de ciudat, si pune in evidenta foarte mult, chiar foarte mult de prestatia playerului nu de meciurile neaparat foarte multe cu win...eu cred ca degeaba ai 10 wins in serie daca esti ultimul/pen-ultimul, degeaba le ai.
Voi ce rank credeti ca as lua, si de ce.Dau funda la cel mai serios si la realitate (gen sa nu spuneti Lem cand e de Nova, zic si eu laughing ).

Răspuns Câştigător
| eduardooo a răspuns:

Dude ti-as sfatuii sa nu ii bagi in seama pe copii aia, ruski bla bla.
Crezi ca eu nu am picat cu ei? Pur si simplu le dai mute nu conteaza cate lose./win ai conteaza ca tu sa iti faci treaba si sa incerci sa iti ajuti echipa cat poti tu. Stiu ca e enervant dar chiar nu ai ce face. Daca nu cauta niste playerii imprieteneste-te cu ei si faceti echipa.Asa macar stii ca nu pici cu copii de 10 ani /ruski si prosti care canta (am patit).Asa ca iti urez bafta! GG

| 1Me9 explică (pentru eduardooo):

Pai ce rank iau daca imi ajut mereu echipa si am max.10 lose? ca stiu ca asta conteaza! Iau nova 1?

5 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

Pune mm_dedicated_search_maxping "50″ in consola si nu o sa dai de rusi sau copii de 10 ani. Te asigur eu ca un rus nu poate avea ping 50 sau un copil de 10 ani din U.S.A.

| 1Me9 explică (pentru TheKingBacca):

Intrebarea mea era alta.Insa daca ma ajuta faptul ala cu consola e bine.Mai am de dat 5 win sa vad rankul si as vrea sa raman cu 7 lose si sa fac odata gerank-ul. Daca am max.10 lose in care am fost foarte bun in echipa, ce rank ar cam trebui sa iau?

| TheKingBacca a răspuns (pentru 1Me9):

Poti sa castigi toate pe primul loc 16 - 0, primesti un maxim Gold Nova 3, daca castigi 16 - 0 toate meciurile.

Insa, asa, primesti un Silver Elite Master sau un Silver Elite.

| 1Me9 explică (pentru TheKingBacca):

Fals.La 16-0 toate meciurile, chiar si cu 2 lose ai asigurat LEM.Eu sper la Nova I ca imi este bun si ala!