| JustMeAndMyWorld a întrebat:

Salut, sunt foarte confuz si curios in legatura cu Xbox 360, am auzit ca jocurile descarcate pentru consola Xbox se pun pe Cd-uri si te joci ca si cand ar fi un cd normal cumparat de la magazin, asa am auzit, nu stiu inca absolut nimic sigur despre acest produs.
Daca aceasta varianta ramane in picioare, adica daca este adevarat cea ce am auzit si chiar asa se face, mai este nevoie de efectuarea modarii pentru cosnola, adica trebuie modata?
Sau doar daca salvez jocuri pe memoria interna a Xbox-ului, am nevoie de modare pentru cosnola?
Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci,ca sa poti sa joci jocuri descarcate ai nevoie de modare.
Pentru un joc descarcat ai nevoie de un dvd de doua straturi (adica de 8gb) depinde de joc
Si da totul merge ca pe un joc originalwinking
Funda?