| har a întrebat:

Salut, sunt un jucator de world of warcraft si mereu mi-am dorit sa fiu gm sa ajut jucatorii, desi era clar ca nu poti deveni usor...
Dar ama flat ca exista un fel de program, hack sau ce anume o fi numita wow gm power hack.
Intrebarea mea ar fi de unde as putea sa o iau, poate nu e cine stie ce, daramias dori sa imi traiesc si eu visul de a fi gm happy

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Acele hackuri nu merg sunt doar keylogeri care acceseaza conturile de battlenet.

| har explică:

Pai daca nu as fi sigur ca merg nu as intreba dar am avut prieteni ce le aveau in versiunea trecuta