| DanutzRosu a întrebat:

Salut, tocmai am schimbat Windows-ul. am bagat 8 dar nu tot cel care l-am avut si a fost forta, foarte bun. numai il gasesc. asta are 2 erori. 1- Da eroare la orice joc "Your computer is low on memory, save your files etc." Am un PC performant nu e vorba de componente in nici un caz. problema mai grava care m-ar interesa. agata mouse-ul. cand dau volumul mai tare pe YT ca sa intelegeti. dau click pe mouse, si il dau in dreapta. i-au degetul dupa click si daca misc mouse-ul se misca volumul (fara click pe mouse) e deranjat in jocuri precum CS. si altele shooter. si bara de scroll. e enervant. Va rog doar cei care cunosc fara oameni fara habar sa imi zica sa schimb mouse-ul. Stima

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu vreau sa te fac sa uiti de win 8 dar 8-ul ar trebui uitat! De ce? Pentru ca mananca resurse la fel de multe ca si win 10 iar daca compari 8 cu 10 diferenta e de la cer la pamant. 10 optimizat si pentru jocuri, sa nu mergem mai departe... deci daca e sa alegi windows ai de ales unul care necesita putine resurse dar e cam invechit asta ar fi win 7 sau unul care are din toate windows-urile cate ceva din ce este mai bun, are nevoie de mai multe resurse dar functioneaza perfect in orice! de ce ai alege 8 cand iti mananca la fel de multe resurse ca 10 dar nu e mai bun ca 10, nici macar ca 7! Deci parerea mea e sa reinstalezi windows iar de data asta incearca 10, ai sa te convingi singur despre ce am zis aici! Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru DanutzRosu):

Iti sugerez sa scapi acum de el si vei scapa de toate problemele ce le ai acum!

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Link nu-ti dau ca poate mai intri in contul meu ca e setat pe automat dar scrie win10 2017 si descarca primul din lista, (vezi sa fie varianta 1709) pack-ul are mai multe versiuni de win 10 dar tu instaleaza Win 10 Pro! Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru DanutzRosu):

Ei, vezi ca se poate happy Cu placere!