| MariusMarius07 a întrebat:

Ce parere aveti de mouse-ul http://www.amazon.co.uk/......B00D9KR16E
Pot sa joc cs? cum trebuie? problema mea este ca se misca si cand il ridic de ex il ridic 5 mm si daca il misc se misca si sagetuta aia.

Răspuns Câştigător
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Ok,deci am mai incercat si pe alte mouse-uri (5 in total, perfect functionabile dintre care 1 este nou)faza cu 5mm si tot asa face.

3 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Ar fi perfect pentru CS, doar ca este c-am mic.Si la faza cu 5mm, asa face la toate mouse-urile.

Funda?

| MariusMarius07 explică (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Eu nu cred ca face asa la toate mouse-urile, adica. ma incomodeaza foarte mult. Chiar n-as putea gasi o rezolvare?sad

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns (pentru MariusMarius07):

Ok,deci am mai incercat si pe alte mouse-uri (5 in total, perfect functionabile dintre care 1 este nou)faza cu 5mm si tot asa face.