| BazikR1 a întrebat:

tocmai ce mi-am luat un cheat enginie pentru fifa 13 si nu stiu ce echipa sa-mi facstraight face (este un money hack) si am buget 1miliard de euro si mai pot adauga. Dupa voi care este echipa perfecta pe care o pot face din transferuri? (am transferurile si calitatea jucatorilor etc apdatate la fifa 14) faceti-va echipa gen : portar fundasi si cateva rezerve, Funda la cea mai buna

2 răspunsuri:
| KoNeTi a răspuns:

Si-a venit politia.

| antonix a răspuns:

Frate daca esti baiat de treaba daca ai skipe sau explica-mi cum sa folosesc cheat enegine pentru fifa plz